Wzorowy Blog Biznesowy

Przepis na idealną ulotkę, która sprzedaje

Powiedzmy, że Twoja firma to pizzeria. Gdy zamawiasz ulotkę warto wiedzieć, że najlepiej promować jakąś niesamowitą okazję, która jest ograniczona w czasie, a nie ofertę ogólną. Niech to będzie pizza z owocami morza za pół ceny. Jeśli obok na ulotce pojawi się znana osoba, która sygnuje to własnym podpisem Twoja marka zaczyna kojarzyć się z cechami tej osoby. Dodajmy więc jakiegoś znanego Włocha. Pizza wyda się smaczniejsza. Do tego jeszcze hasło na pierwszą stronę np. Gorąca pizza z dostawą do Twojego domu w 20minut, albo zwrot pieniędzy. Hasło zostało zbudowane wedle popularnego schematu:

korzyść + obietnica + gwarancja = super hasło, które sprzeda

Wzbudzi na pewno to wiarygodność u odbiorcy przekazu, a przecież o to chodzi. Zamiast czekać na popyt, sam go stwórz. Oczywiście w środku ulotki trzeba zamieścić inne pizze, na których zarobisz więcej. Ktoś skorzysta z oferty i zamówi pizzę w promocji, ale już kolega może zdecydować się na coś innego. Pokażmy jaką masz bogatą ofertę. Na ostatniej stronie ulotki umieścimy nawołanie do akcji i przypomnienie o ograniczonym czasie: “Oferta obowiązuje tylko dziś do 18:00, zadzwoń na nr…”. Aż sam mam ochotę zadzwonić.

Schemat tej ulotki naprawdę działa

To typowy schemat ulotki promującej ofertę. Czy jedyny? Oczywiście, że nie. Czy musisz to wszystko wiedzieć, aby skutecznie sprzedać swój produkt? Pewnie, że nie. Wystarczy, że my to wiemy.

Za dobrym projektem zawsze stoi doświadczony zespół. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak powinien wyglądać projekt, który sprzedaje. U nas znajdziesz właśnie takich ludzi, którzy wykorzystają swoją wiedzę na rzecz Twojego celu. Czy chcesz coś sprzedać, zareklamować, czy poinformować o wydarzeniu, Zespół Studia Graficznego Wzór pomoże Ci trafić do Twoich odbiorców!

Newsletter

Zapisz się do Klubu Wzorowych Przedsiębiorców

* wszystkie pola są wymagane
Wybrane dla Ciebie

Czytaj również

Pomysły na biznes w Lublinie – lista ciągle rośnie

Może czas odejść z etatu i zająć się swoim biznesem? Żeby było łatwiej mam dla Was listę 69 pomysłów na…
CZYTAJ DALEJ
Dwa pionki symbolizujące strategię marki

Po co Twojej firmie marka i jak stworzyć jej strategię?

Gdy powiem "czekolada" jakie produkty przyjdą Wam najpierw na myśl? Milka, E.Wedel, Wawel, a może inna mniej popularna firma? Gdy…
CZYTAJ DALEJ
logo apple

Jakie powinno być logo Twojej firmy?

Logo to pierwszy krok do wyróżnienia Twojej firmy na tle konkurencji i punkt wyjścia dla całej identyfikacji wizualnej. Warto wiedzieć,…
CZYTAJ DALEJ